HOSTEL CORSO

Hostel CORSO – WSZĘDZIE BLISKO!

Z Hostelu CORSO wszędzie blisko!

Hostel CORSO w Gdyni usytuowany jest tuż przy Dworcu PKP Gdynia Główna.

To najlepiej skomunikowany Hostel w Trójmieście: 5 m od przystanku Komunikacji Miejskiej, 20 m od wejścia do podziemnego pasażu Dworca Głównego, ok. 100 m od stacji SKM (Szybka Kolej Miejska), 150 m od krajowego i międzynarodowego Dworca Autobusowego itd. 150/200 m od dwóch głównych ulic Gdyni: Starowiejskiej i 10-tego Lutego oraz ścisłego Centrum Miasta a stąd już tylko ok 500 m do Skweru Kościuszki, basenu jachtowego,portu, plaży i Bulwaru Nadmorskiego oraz ok 1000 m do największego na Pomorzu Centrum Handlowego – „RIVIERA„.

Różnorodne pokoje w super cenie

Do dyspozycji Naszych Gości jest 12 pokoi w różnych konfiguracjach i standardach dla w sumie 43/44 Gości.

Hostel Corso dysponuje zarówno: 1 i 2 osobowymi pokojami rodzinnymi, autonomicznym, samodzielnym „mini apartamentem rodzinnym” jak również 5/6 osobowymi pokojami wieloosobowymii i właśnie dlatego przenocowanie w naszym hostelu jest komfortowe zarówno dla samotnie podróżujących jak i dla grup, wycieczek, zespołów i drużyn.

Miła obsługa, parking, darmowy internet Wi-Fi

Bezpłatny parking , internet Wi-Fi, TV, woda mineralna, kawa i herbata a do tego miła i przyjazna załoga. Dla naszych Gości dostępny również aneks kuchenny, sala TV , oraz całodobowa recepcja. Gościom hostelu, którzy są zainteresowani posilkami oferujemy posiłki w atrakcyjnej cenie w pobliskim (ok. 80 m) zaprzyjaźnionym barze serwującym smaczne domowe dania, głównie kuchni polskiej. Posiłki oferujemy zarówno Grupom zorganizowanym jak i osobom indywidualnym.
12

DOSTĘPNYCH POKOI

5

LAT DOŚWIADCZENIA

9580+

ZADOWOLONYCH GOŚCI